تیراندازی پلیس آمریکا سیاه پوست دیگری را به کام مرگ کشاند

به گزارش وبلاگ شریان، پلیس شهر کیلین در ایالت تگزاس که برای آنالیز سلامت روانی یک فرد سیاه پوست به خانه اش رفته بود، وی را با شلیک سه گلوله از پا درآورد.

تیراندازی پلیس آمریکا سیاه پوست دیگری را به کام مرگ کشاند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شریان به نقل از خبرگزاری محلی آمریکا (KWTX)، ویدئویی که روز چهارشنبه منتشر شد، لحظاتی را نشان می دهد که یک افسر پلیس شهر کیلین در ایالت تگزاس مردی را که پلیس او را از نظر عاطفی پریشان توصیف نموده بود با شلیک سه گلوله می کشد.

نکته قابل توجه اینکه خانواده قربانی در تماس با پلیس خواهان حضور یک متخصص بهداشت روان شده بودند و قبل از این اتفاق بطور مکرر از پلیس حاضر در صحنه خواسته بودند که از اسلحه استفاده نکند.

افسر پلیسی که روز چهارشنبه در صحنه حاضر شد با نام رینولد کنترراس و فردی که توسط وی کشته شد با نام پاتریک وارن 52 ساله شناسایی شده اند.

لی مریت، نماینده و وکیل خانواده وارن، روز چهارشنبه در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: تماس برای آنالیز بهداشت روان نباید (به معنی) حکم اعدام افراد باشد.

مریت در بیانیه ای مطبوعاتی گفت، خانواده وارن پس از مشاهده تغییر در رفتار وارن با متخصصان بهداشت روان تماس گرفته اند اما به این خانواده گفته شد که افسر متخصص بهداشت روان در دسترس نیست بنابراین رینولد به این خانه فرستاده شد.

خانواده وارن خواهان دستگیری افسر خاطی، تحقیقات مستقل و انتشار فیلم دوربین بدنی و داشبورد پلیس شدند.

این ویدئو که به نظر می رسد ویرایش شده است، افسر پلیس را در درب منزل خانواده وارن نشان می دهد و پس از آن مدت کوتاهی وارد خانه می گردد و سپس با عجله از منزل خارج میگردد. بعد از آن وارن را نشان می دهد که در حالی که دستانش را رو به بالا نگه داشته از خانه بیرون می رود. کمی بعد نیز افسر پلیس در ابتدا با شوک الکتریکی و سپس با شلیک چند گلوله وی را از پا در می آورد.

لازم به ذکر است همسایه های وارن او را به عنوان یک مرد خوب توصیف کردند که در کارها به همسایگانش یاری می نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیراندازی پلیس آمریکا سیاه پوست دیگری را به کام مرگ کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی پلیس آمریکا سیاه پوست دیگری را به کام مرگ کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید