حرف های جالب مدیرعامل استقلال درباره واکسن زدن آبی پوشان

به گزارش وبلاگ شریان، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه سفر به عربستان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: بر اساس برنامه ریزی AFC مسابقات گروه C به جده عربستان می رویم و با پرواز اختصاصی راهی این شهر می شویم. شرایط تیم خوب است و تمرینات خوبی برگزار شده است. با صحبتی هم که با سرمربی تیم داشتم، از شرایط تیم راضی بود.

حرف های جالب مدیرعامل استقلال درباره واکسن زدن آبی پوشان

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه آیا رایزنی شده تا کارشکنی از سوی عربستانی ها صورت نگیرد، گفت: امیدواریم بهترین شرایط را فراهم نمایند، به هر حال آنها میزبان هستند و طبق قوانین و پروتکل ها باید رعایت میزبانی را داشته باشند و میزبان خوبی برای میهمان های خود باشند. امیدوارم سفری آرام و بی حاشیه داشته باشیم، در فرودگاه معطل نشویم و طبق برنامه پیش برویم.

وی درباره اینکه آیا امکانات مناسبی در اختیار استقلال قرار خواهد گرفت و از فاصله زمین تمرین و هتل باخبر شده اند یا نه، اعلام کرد: آخرین پیش بینی و آنالیز ما این بود که یک زمین را به دو تیم داده بودند و در این خصوص نامه نگاری کردیم که ما یک زمین اختصاصی می خواهیم. وقتی به جده برسیم، پیگیری های خودمان را ادامه می دهیم و یک زمین اختصاصی می خواهیم. فکر نمی کنم که فاصله زمین تمرین تا هتل هم زیاد باشد، چون هتل معین و معتبری داریم. در نهایت با امکاناتی که فراهم شده، فکر نمی کنم فاصله زیادی باشد. تنها دغدغه ما همین است که زمین تمرین اختصاصی داشته باشیم، چون ما را با یکی از تیم های همگروه در یک زمین تمرین قرار داده بودند که نسبت به این مسئله اعتراض کردیم.

مددی درباره اینکه حضور محمد دانشگر در تیم و سفر او به عربستان به دلیل مسائل انضباطی منتفی شده است، گفت: نظر کادرفنی به این شکل بود و ما هم به نظر مربیان احترام می گذاریم.

وی در این باره که آیا جیب مسئولان باشگاه استقلال پر پول است که در صورت صعود از خجالت بازیکنان در آیند، گفت: قطعاً همینطور است و ما برنامه ریزی خوبی انجام دادیم. مردم دعا نمایند تا نتایج خوبی بگیریم و سعی خواهیم کرد بازیکنان شرایط ایده آلی داشته باشند.

وی در مورد اینکه پرسپولیسی ها هنگام سفر به هند گفتند واکسن عشق و تعصب زده اند و آیا استقلالی ها برای سفر به عربستان واکسن کرونا زده اند یا نه، گفت: ما هم همین واکسن را که گفتید و همچنین واکسن قهرمانی را زده ایم. هم در عرصه داخلی در لیگ برتر و جام حذفی دنبال نتایج خوب هستیم و هم در لیگ قهرمانان سربلندی ایران را می خواهیم.

مددی در مورد ساعت بازی های استقلال گفت: به این ساعت اعتراض کردیم، اما قبول نکردند. با این حال شرایط دو تیم برابر است و باید در آن ساعت بازی کنیم و امیدوارم که اتفاقی رخ ندهد.

منبع: فرارو

به "حرف های جالب مدیرعامل استقلال درباره واکسن زدن آبی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جالب مدیرعامل استقلال درباره واکسن زدن آبی پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید